Vítejte v Apartmánech U tety Hedy

Apartmány U tety Hedy se nacházejí pod vyhlídkou Vysoký kámen ze které je nádherný pohled na Orlické a Jestřebí hory. Přímo z místa Stárkova lze podnikat mnoho výletů do přírody, za aktivním odpočinkem nebo kulturním vyžitím. V jeho blízkosti se například nacházejí proslulé Adršpašsko-Teplické skály nebo Broumovské stěny se svými unikátními skalními městy a skalními „sochami“. Dále Jestřebí hory se zbytky prvorepublikového opevnění a památkami hornictví, nebo pověstmi opředené hory Ostaš a Turov. Síť cyklostezek a silniček Vás zavede nejen do těchto tajemných a přírodovědecky i esteticky pozoruhodných míst, ale také do okolních měst, kde se odehrávají významné kulturní akce, např. do Hronova (Jiráskův Hronov) nebo do Teplic nad Metují (Mezinárodní horolezecký festival).

Ubytování


parallax background

Sezónní ubytování v rodinném domě

APARTMÁNY U TETY HEDY nabízejí příjemné ubytovaní pro vaší dovolenou v CHKO Broumovsko v obci Stárkov. Objekt nabízí dva apartmány, které jsou vybaveny 6 a 8 lůžky, sprchou, WC, lednicí, indukčním vařičem, el. konvicí, mikrovlnnou troubou, základním nádobím, televizí a internetem. Z venkovního vybavení gril, ohniště, pergola, dětské hříště. Ubytovat se můžete mezi 14,00 - 18,00 hod. Není zde stálá recepce, je třeba dopředu nahlásit čas Vašeho příjezdu. Minimální pobyt na tři noci. Kouření je dovoleno ve vyhrazených prostorech. Domácí mazlíčci nejsou vítáni. Těšíme se na vaši návštěvu!

Ubytovací a domovní řád

Apartmán č.8

Apartmán č.9

Společenský prostor


Narozeniny, akce, oslavy - pronájem prostor pro ubytované

SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST ideální na menší rodinné či dětské oslavy je vybavena krbem, televizí a barem. Dále je k dispozici prostorná kuchyně pro přípravu malého občerstvení.

Kapacita 30 míst.

parallax background

Ubytování je bez stravování


Ubytování je bez stravování

Hosté si vaří sami nebo využívají nabídky blízkých restaurací.

Ceník & rezervace


Apartmán č.8 - 50m2

kapacita 6 lůžek (2 ložnice: 1.ložnice je mimo apartmán – tři kroky přes chodbičku – manželská postel, 2.ložnice – manželská postel a solo postel, 1 lůžko - obývací pokoj)
Počet hostů Cena

1 host

980 Kč/noc

2 až 6 hostů

560 Kč osoba/noc


 


Apartmán č.9 - 90m2

kapacita 8 lůžek (3 ložnice – manželské postele, 2 lůžka - obývací pokoj)
Počet hostů Cena

1 host

980 Kč/noc

2 až 8 hostů

560 Kč osoba/noc


 


Minimální pobyt na tři noci. Pronájem celého domu se společenskou místností - cena dle domluvy. Dítě do 1.99 let - zdarma, bez nároku na lůžko.
Vratná kauce:

Při zahájení pobytu je požadováno složení kauce ve výši 2 000,- Kč, která je vrácena v plné výši při ukončení pobytu, pokud nedošlo k poškození majetku.

Způsob platby:

Úhrada 50% z celkové částky do 1 týdne po potvrzení objednávky, doplatek při zahájení pobytu.

Cena zahrnuje ložní prádlo, ručníky, toaletní potřeby a závěrečný úklid. Cena elektřiny je zahrnuta v ceně pobytu. Parkování zdarma u objektu.

Budeme Vás obratem informovat o dostupnosti zvolených termínů
    Přečtěte si podmínky


    Můžete také objednávat emailem nebo telefonem


    +420 608 262 861
    info@apartmany-ubytovani.cz