Vítejte na Hájence!

Pokud vás láká aktivní či odpočinková dovolená v Adršpašsko teplických skalách s ubytováním na klidném místě v soukromí, pak je pro vás ideálním řešením APARTMÁNY HÁJENKA. Zdejší okolí ve vás jistě zanechá příjemné vzpomínky a přinese vám vyjímečné a nezapomenutelné zážitky.

Užijte si příjemný pobyt v srdci Broumovska

Ubytování


parallax background

APARTMÁNY HÁJENKA

HÁJENKA nabízí příjemné ubytovaní pro vaší dovolenou v CHKO Broumovsko v obci Vápenka. Apartmány jsou vybaveny 4 – 10 lůžky, sprchou, WC, lednicí, indukčním vařičem, el. konvicí, mikrovlnnou troubou, základním nádobím, krbovými kamny, televizí a Wi-fi. Z venkovního vybavení dětské hřiště, pískoviště, gril a ohniště. Ubytovat se můžete mezi 14,00 - 18,00 hod. Na Hájence není stálá recepce, je třeba dopředu nahlásit čas Vašeho příjezdu. Minimální pobyt na dvě noci. Kouření je dovoleno ve vyhrazených prostorech. Voda v areálu je pouze užitková. Domácí mazlíčci nejsou vítáni. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu!

Ubytovací a domovní řád

Ubytování je bez stravování


Ubytování je bez stravování

Hosté si vaří sami nebo využívají nabídky blízkých restaurací.

Ceník & rezervace


Počet hostů Cena

1 host

980 Kč/noc

2 až 10 hostů

560 Kč osoba/noc


 


Minimální pobyt na dvě noci. Dítě do 1.99 let - zdarma, bez nároku na lůžko.
Vratná kauce:

Při zahájení pobytu je požadováno složení kauce ve výši 2 000,- Kč, která je vrácena v plné výši při ukončení pobytu, pokud nedošlo k poškození majetku.

Způsob platby:

Úhrada 50% z celkové částky do 1 týdne po potvrzení objednávky, doplatek při zahájení pobytu.

Cena zahrnuje ložní prádlo, ručníky, toaletní potřeby a závěrečný úklid. Cena elektřiny je zahrnuta v ceně pobytu. Parkování zdarma u objektu.

Budeme Vás obratem informovat o dostupnosti zvolených termínů
    Přečtěte si podmínky

    Můžete také objednávat emailem nebo telefonem


    +420 608 262 861
    info@apartmany-ubytovani.cz