Vítejte v Apartmánech Pod Vysákem

Apartmány se nacházejí pod vyhlídkou Vysoký kámen ze které je nádherný pohled na Orlické a Jestřebí hory. Přímo z místa Stárkova lze podnikat mnoho výletů do přírody, za aktivním odpočinkem nebo kulturním vyžitím. V jeho blízkosti se například nacházejí proslulé Adršpašsko-Teplické skály nebo Broumovské stěny se svými unikátními skalními městy a skalními „sochami“. Dále Jestřebí hory se zbytky prvorepublikového opevnění a památkami hornictví, nebo pověstmi opředené hory Ostaš a Turov. Síť cyklostezek a silniček Vás zavede nejen do těchto tajemných a přírodovědecky i esteticky pozoruhodných míst, ale také do okolních měst, kde se odehrávají významné kulturní akce, např. do Hronova (Jiráskův Hronov) nebo do Teplic nad Metují (Mezinárodní horolezecký festival).

Ubytování


parallax background

APARTMÁNY POD VYSÁKEM

APARTMÁNY Pod Vysákem nabízejí příjemné ubytovaní pro vaší dovolenou v CHKO Broumovsko v obci Stárkov. Objekt nabízí apartmány, které jsou vybaveny 2 a 6ti lůžky, sprchou, WC, lednicí, indukčním vařičem, el. konvicí, mikrovlnnou troubou, základním nádobím, televizí a internetem. Z venkovního vybavení gril, ohniště, pergola, dětské hříště. Ubytovat se můžete mezi 14,00 - 18,00 hod. Není zde stálá recepce, je třeba dopředu nahlásit čas Vašeho příjezdu. Minimální pobyt na tři noci. Kouření je dovoleno ve vyhrazených prostorech. Domácí mazlíčci nejsou vítáni. Těšíme se na vaši návštěvu!

Ubytovací a domovní řád

Společenský prostor


Prostorná pergola s krbem, čtyři ohniště, gril.

SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST ideální na menší oslavy vybavena krbem, televizí a barem.

Kapacita 20 míst.

Velké dětské hřiště


 

Lanový park, překážky, houpačky, pískoviště, slackline, lanovky, horolezecká stěna, trampolína, skluzavky, volejbal, nohejbal, badbington, fotbal, stolní tenis a další zahradní hry

Ubytování je bez stravování


Ubytování je bez stravování

Hosté si vaří sami nebo využívají nabídky blízkých restaurací.

Ceník & rezervace


Počet hostů Cena

1 host

980 Kč/noc

2 až 6 hostů

560 Kč osoba/noc


 


Minimální pobyt na dvě noci. Pronájem společenské místnosti - cena dle domluvy. Dítě do 1.99 let - zdarma, bez nároku na lůžko.
Vratná kauce:

Při zahájení pobytu je požadováno složení kauce ve výši 2 000,- Kč, která je vrácena v plné výši při ukončení pobytu, pokud nedošlo k poškození majetku.

Způsob platby:

Úhrada 50% z celkové částky do 1 týdne po potvrzení objednávky, doplatek při zahájení pobytu.

Cena zahrnuje ložní prádlo, ručníky, toaletní potřeby a závěrečný úklid. Cena elektřiny je zahrnuta v ceně pobytu. Parkování zdarma u objektu.

Budeme Vás obratem informovat o dostupnosti zvolených termínů
    Přečtěte si podmínky

    Můžete také objednávat emailem nebo telefonem


    +420 608 262 861
    info@apartmany-ubytovani.cz